Vítězové show „Doba ledová“byli určeni

Anonim
Image
Image

Další sezóna jednoho z nejpopulárnějších televizních pořadů „Doba ledová“skončila. 26. prosince byla vyhlášena jména nejlepších - superfinále projektu vyhrál bývalý sólista skupiny „Brilliant“Yulia Kovalchuk a olympijský vítěz Roman Kostomarov.

Po vyhlášení výsledků show manželé přiznali, že pro ně toto vítězství znamenalo téměř totéž jako první místo na olympiádě. Umělci museli obejít 14 nejsilnějších párů, z nichž každý prokázal velmi vysokou úroveň přípravy.

Připomeňme, že show Doba ledová není prvním pokusem Julie o dobytí ledu. Před dvěma lety se zúčastnila podobného projektu „Dancing on Ice. Sametová sezóna “na kanálu„ Rusko “, kde také získala první místo ve dvojici s krasobruslařem Peterem Černyševem.

"Od první minuty našeho bruslení s Romem jsem mu naprosto věřil." Je to olympijský vítěz, silný, okouzlující muž. Kamkoli jsem se valil, kdekoli jsem byl odvrácen, byl mi oporou a oporou. A kdyby najednou spadl, okamžitě by mě zvedl, postavil mě na nohy, zachránil mě … “- říká zpěvačka o svém partnerovi.

Julia opakovaně přiznala, že dny hlášení projevů byly pro ni psychologicky velmi obtížné. "Do poslední chvíle jsem nevěřil, že bychom mohli vyhrát, i když jsme s Tanyou a Maratem dosáhli finále se stejným počtem bodů." Byl jsem si jistý, že i kdybychom získali první místo podle skóre odborné poroty, stejně bychom prohráli rozhodujícím hlasem publika. Nakonec jsem byl novým člověkem v projektu a Marat a Tanya byli oblíbenci všech. Myslím, že to není vítězství „protože“, ale vítězství „navzdory“, - vysvětluje Kovalchuk. - Toto je jedno z nejdůležitějších vítězství. Rok byl velmi těžký, ale pro mě úspěšný. “

Vítězové byli odměněni poukázkami na Ice Palace v Norsku, medailemi a poháry, které podle zpěvačky nemůže ani zvednout.